Vidíte stejná nebo opakující se čísla?

Vzbudím se v noci a zase vidím stejný čas. Opět je tu 3:14.  Stává se mi to celkem často a ani se nemusím dívat na hodiny, abych věděla kolik vlastně je. Kdybych neděla, to co dělám a nevěřila na čísla, tak se tím ani nezaobírám. Kdo řekne, že nějaká souvislost je hloupost, tak nebude číst další řádky.

Určitě se to stalo i vám. Stále se stejně opakující se čas, nebo samé dvojky, trojky nebo smíšená čísla, ale vždy to samé v delším nebo kratším období života.  Proč se to děje? Má to význam? Chci to řešit?

Kdo se zajímá o čísla, vleze na internet a začne hledat. I já jsem si vlezla na internet a našla spoustu zajímavých odkazů. Někde rozepsané po minutách, ale pro mě složitě napsané a nezapamatovatelné a tím pádem nepoužitelné.

Pokud nestudujete numerologii, nejste ponořeni v knihách a hlavně ji nepropojíte s praxí, tak věřím, že čím složitější popis a pitvání na minuty vás časem otráví. Razím heslo, že v jednoduchosti je krása. Nebo to platí jen na módu :)?

Naučím vás jednoduchý základ, který si zapamatujete i vy aniž byste museli někde složitě hledat a pídit se v knihách.

Co vidíte? První pozice nebo větší množství daného čísla je pro vás nejdůležitější. Největší síla a energie. Následují doplňková čísla, která jen připojíte k dané věci.

Číslo 1  – Jednička po vás chce posun vpřed, nové věci, nové výzvy, postavit se za sebe, nakrmit ego.  Nebojte se jít do toho a věřte si.

Číslo 2 – Základem dvojek je vztah a komunikace ve vztahu. Upevněte vztah s partnerem nebo přáteli.  Hledáte partnera? Tak se do toho pusťte.  Možná jen potřebujete více náklonosti nebo se                         máte víc rozdávat pro partnera.

Číslo 3 – Je číslem kreativity a tvoření. Váš mozek chce nové informace a užívat si společenského života.  Pozor tady na kritiku a na staré kostlivce. Nemáte nějaké nevyřešené záležitosti?

Číslo 4 – Je omezení a zpomalení. Zamyslete se, jestli nejste ve velkém zápřahu a nepotřebujete přibrzdit, naplánovat a zorganizovat si čas, práci, život. Také pozor na zdraví.

Číslo 5 – Dává vám křídla a volnost. Je dobré vzít batůžek a vyrazit si, alespoň na víkend někam do přírody. Chce po vás dokončit rozdělané záležitosti. Pozor na rychlost a rychlé úsudky.

Číslo 6 – Opět tu máme vztahy, tentokrát rodinné. Nevyhýbejte se rodinným povinnostem. Zároveň je potřeba dělat si radost. Kupte si nové šaty, zajděte si na výstavu, do kina.

Číslo 7 – Sedmička je duchovní číslo a číslo nových zkušeností. Věnujte se více poznání a nezaměřujte se jen na materiální věci.

Číslo 8 –  Tady je to trochu ošemetné, bude vám hledat rovnováhu, kde ji nejvíce potřebujete a taky vás upozorňuje na právní záležitosti. Může značit i úspěch nebo ocenění. Pokud již toto máte,                       tak  pozor, ať o to nepřijdete.

Číslo 9 – Bylo by dobré zbavit se toho, co už nepotřebujete a trochu pozměnit priority ve svém životě.

Je to srozumitelné nebo se v tom ztrácíte? Napište mi, jestli jste došli k nějakému závěru nebo si nevíte stále rady. Najdete mě v soukromé skupině Numero-tým v týmu, dále v Numero-tym. Nepřetržitě na čísle 775 599 271 a na messengeru.

Jana

 

Čísla jsou mojí vášní. Numerologie a její učení mě zcela nadchlo, když se mi narodily děti. Začala jsem na sobě pracovat, vzdělávat se, studovat knihy a absolvovala jsem několik kurzů, jak s čísly pracovat a vytěžit z nich maximum informací. Na základě mých znalostí a vědomostí jsem se stala i úspěšnou školitelkou v tomto oboru. Moje články najdete tady janaklaudingerova.cz