Svatební den a jeho vliv na manželství

Svatbu si každá z nás představuje podle svých přání. Některá sní o tradiční svatbě v kostele, jiná se vidí na zahradě, jiná boho styl, další jako princezna na  zámku nebo na hradě. Ty odvážnější na lodi, cestovatelky v zahraničí, potápěčky pod vodou, horolezkyně na Dračím zubu. Prostě a jednoduše nemusí být jen obřadní síň.

Samozřejmě chceme originální šaty, dobré jídlo, krásné místo, kvalitní hudbu, květinovou výzdobu, oznámení  a milující společnost. Pokud jsou děti, přidají se hrací prvky. Jo a ještě pohodlí pro babičky a dědy, ať nestojí na louce dvě hodiny. Je toho spousta, co se musí zařídit. Naštěstí jsou svatební odbornice, které Vám poradí, jako třeba Joanna ze Svatební nápovědky  http://svatebninapovedka.cz/ .

Prostě každá z nás má představy jiné, ale všechny máme společné přání, ať je to naše JEDINEČNÁ  a JEDINÁ svatba v životě, která odstartuje náš nový život. Dokud nás smrt nerozdělí …..

Já a svatba?

Vždy jsem si přála zahradní párty, vše na jednom místě, žádné přejezdy. S jednoduchými šaty a bez velkých okázalostí. Úplně jsem si nepřála být velkým středem pozornosti. Přípravy byly rychlé a krátké, za 14 dní byla svatba dle mých představ. Za to vše díky manželovi. V těch 14 dnech jsme odjeli na super předmanželskou desetidenní svatební cestu do Portugalska. Po návratu jsme objednali prstýnky, nakoupili kytici, sehnali dva DJ a v den svatby jsem dokupovala boty J a dávala si dopolední kafíčko pod radnicí ve Znojmě.

Jak si spočítáte den D?

Svatební den si vybíráme i dle ročního období a data, která se nám líbí. Každé období má své kouzlo. Jaro a rozkvetlé voňavé stromy (nedoporučuji alergikům), teplo a sluníčko v létě, barevný podzim, mrazivá zima.

Jak se říká, hlavně ne svatbu v květnu, to nosí neštěstí. Pověry? Některá z nás vybírá dle  pěkného data např. 12.6.2021, 21.6.2021, 21.8. 2021 a jiné.

Ale jak se řídit podle čísel? Nejjednodušší je sečíst datum s výsledkem jedné číslice. Např. 12.6.2021, tak tedy 1+2+6+2+0+2+1 =14 a dále spočítáme 1+4 =5 . Budeme se tedy dívat na číslici 5. Pokud se mě někdo zeptá na datum svatby, tak to vezmu od základu a to je v jakém vibračním  roce se nachází nevěsta a ženich, dále měsíc k danému roku a samozřejmě den.

V jakém vibračním roce se nacházíte se dočtete v e-booku zdarma .

 

Pro rychlé počty si ve zkratce řekněme, co nám vychází ze základu a to pouze ze dne:

Výsledné číslo 1:

Velký počátek něčeho nového, nadšení a vášeň budovat novou cestu. Nebuďte sobečtí a komunikujte spolu, nenechte se zatlačit, že si každý z Vás půjdete vlastní cestou. Spojte svoje životy v harmonii.

Výsledné číslo 2: 

Harmonie a souznění. Číslo dvě je pár. Stvořeno pro dvě hrdličky, které spolu rády tvoří pár, váží si jeden druhého a jeden bez druhého si neumí život představit. Pozor na data, kde jsou jen dvojky. Dobrá stránka dvojky se obrátí do negativního postoje. Všeho s mírou.

Výsledné číslo 3:

Energie, společnost, komunikace a nové zážitky, paráda. Číslo nabádá ke spokojenému manželství. Važte si jeden druhého, podporujte se, tvořte důvěru a porozumění pro horší časy.

Výsledné číslo 4:

Tradice. Tradiční manželství, které potřebuje vnést romantiku a něžnost. Ne vše musí být, jak brambory v řádku.

Výsledné číslo 5:

Na nudu pod vibrací tohoto čísla zapomeňte. Krásné romantické chvilky se během chvíli zvrtnou v Itálii. Nenechte se zaskočit a snažte se najít zlatou střední cestu. Doporučuji pro živelné osoby, které chtějí velkou rodinu.

Výsledné číslo 6:

Rodinný krb, souznění a láska. Je potřeba říkat víc? Jeden pro druhého budete i nadále životním partnerem i nejlepším přítelem.

Výsledné číslo 7:

Velká odpovědnost vůči ostatním. Budete chránit rodinu, která bude na prvním místě. Manželství plné štěstí, lásky, radosti, ale i zkušeností a poznávaní.

Výsledné číslo 8:

Je číslem bohatství, prosperitu a uznání. Také je karmické číslo a záleží jen na vás, jak se k partnerovi a rodině budete „chovat“.

Výsledné číslo 9:

Láska, oddanost i romantika, to vše nám dává číslo 9. Je potřeba otevřenosti, důvěry a porozumění.

Děvčata, dámy, ženy, počítejte a představujte si svůj D s každým detailem, ať se vám svatba vydaří.

Potkat se můžeme na Facebooku: Numero-tym a v uzavřené skupině Numero-tym v týmu. Najdete mě i na Instagramu.

Krásný den

Jana

 

 

Čísla jsou mojí vášní. Numerologie a její učení mě zcela nadchlo, když se mi narodily děti. Začala jsem na sobě pracovat, vzdělávat se, studovat knihy a absolvovala jsem několik kurzů, jak s čísly pracovat a vytěžit z nich maximum informací. Na základě mých znalostí a vědomostí jsem se stala i úspěšnou školitelkou v tomto oboru. Moje články najdete tady janaklaudingerova.cz