Co vám nabízím?

Vše můžeme probrat osobně, telefonicky, přes messeneger nebo jiný video kanál. Záleží, co vám vyhovuje, v čem se cítíte bezpečně a pohodlně.

Jak dlouho si budeme povídat? Hodinu určitě. Někdy dvě a dokonce i tři, když se zapovídáme.

Jak to probíhá? Na základě faktury se vám ozvu na uvedenou e-mailovou adresu a domluvíme podrobnosti např. jaké máte přesné dotazy, kdy se spolu spojíme, odhadovaný čas aj..

 

Podnikatelská numerologie

Souhru čísel můžete správně nastavit a využít ve svůj prospěch i ve vašem podnikání. Ať už se jedná o volbu názvu firmy/brandu nebo termín začátku podnikání. Čísla i prozradí, kdy čekat úspěch.

Osobní numerologie

Nechte čísla promluvit. Datum narození v propojení se jménem vám pomůže ujasnit a pochopit průběh života. Je dobré vědět, co vás v tomto roce čeká, popřípadě nač se připravit.

Partnerská numerologie

Poznejte partnera bez růžových brýlí. Zjistěte jak se k sobě hodíte a co říkají čísla. Je váš partner osudový? Partnerská numerologie se týká i vztahů na pracovišti, v kamarádství nebo v rodině.

Rozbor jména a vliv na vás

Víte o tom, že jméno velkou měrou ovlivňuje váš život? Datum narození samozřejmě nezměníme, ale sladit k datu jméno můžeme. Nejlepší je rozbor jména již před narozením nebo hned poté.

Podpora čísel v běžném životě

Jsou čísla příznivá, méně příznivá, ale některá naopak. Každé se hodí k jiné situaci, věci či události. Pojďme společně zjistit, kdy je vhodné založit firmu, zvolit správné datum sňatku a uskutečnit další důležité životní změny.