Co o mně říkají klienti?

Milá Jani, děkuji Ti, za úžasný rozbor mých čísel - kostičky zapadly. Dozvěděla jsem se mnoho a mnoho pochopila. Povídala jsi a já si do Tvých slov zařazovala na zpátečku svůj život a situace, etapy, změny, které jsem dosud zažila a zažívám. A že jich je... Vím, kde mám silné stránky a na co si dát pozor. Ujasnila jsi mi, proč jsem si v něčem jistá a proč jinde tápu a pochybuji. Dodala jsi mi odvahu, že mohu více dokázat a ukázala čemu se postavit. Čísla, která mě vždy lákala mi díky Tobě, ukázala další směr mého putování. Děkuji 🙂
Veronika VáskáGrafická a web designérka - https://vaska-design.cz
Jana dokáže vystihnout vše podstatné v několika větách. Dokáže nakouknout hlouběji pod povrch věcí a dát klientovi podnět pro to, aby se zamyslel, proč se věci dějí, jak se dějí a jak toto můžeme sami ovlivnit. Mohu jedině doporučit!
Nikola PejkováTechnical Analyst & #VeeamVanguard Community Manager
Jana hrozně milá, lidská a vtipná, její podání věcí je moc příjemné. Dle čísel mě začala popisovat jako kdyby mě znala odjakživa, včetně mých myšlenek, přání nebo podvědomí. Vše bylo velice praktické. Pokud jsme probíraly např. podnikání, objasnila mi, proč můj začátek byl dost těžký a kdy je správná doba (dle mých specifických čísel) se čemu věnovat. Poradila mi, co pro sebe můžu udělat ať už v podnikání, v oblasti zdraví nebo ve vztazích s druhými - a všechno mi to dává velký smysl a mám pocit, že podvědomě jsem to tam všechno už vždycky měla. Jany styl není žádné "ezo", poradí, kdy třeba začít s podnikáním, kdy máte období pro založení rodiny, kdy se máte něco v životě naučit - a třeba proto se vám zdá, že se zrovna teď všechno hroutí. Jana nabídne na situaci takový pohled s odstupem, že se to zdát hrozné nebude a celé to do sebe "zapadne". Byl to jeden velký aha moment s velkou úlevou, že všechno je jak má být, spojily se mi různé zážitky, myšlenky, zdravotní záležitosti, apod. a vzniká mi z toho přesný plán, jak sama sebe s lehkostí posunout zase dále. Doporučuji!
Zuzana Krajová
Měla jsem "zajímavé" období a dostala kontakt na Janču, která mi udělala podrobnou numerologii a hned jsem věděla proč?! Janča je moc šikovná, bere věci do hloubky, diva se na veškeré detaily a podrobně popise význam všech čísel
Eva
Doporučuji! Byl to pro mě velmi příjemný a zajímavý rozhovor. Zvláště oceňuji přátelský přístup a konstruktivní komentář k numero-logickému rozboru. Analýzu považuji přínosnou k sebeřízení, poznání a celkově k "self-managementu" ať v profesním, tak i osobním rozvoji.
Monika MaškováWorkplace Consultant pro Scott.Weber Workspace
Vstřícný přístup a opravdu podrobný výklad se spoustou doporučení. Budeme využívat častěji, děkuji😉
Pája V. Finanční služby
Přemýšlíme nad jménem pro miminko a Jana nám pomohla zúžit výběr a především vysvětlit významy jednotlivých jmen z pohledu numerologie. A ne jen to, poradila nám, na co si dát pozor v tomto roce. Má výborný přátelský a profesionální přístup. Ještě vybráno nemáme, ale je to zajímavý nástroj a především zábava.
Jan
Máte rádi encyklopedie? Já je miluju, jsem knihomolka, po dědovi. Jak souvisí knížky s Janou? 😲Ona o tom sice ještě neví, ale po dnešním setkání, Janu považuju za luxusní, tisícistránkovou, numerologickou encyklopedii. Chci Janě poděkovat za dokonalý rozbor, spoustu hlubokých informací a za potvrzení, že mě má intuice vede správně, že můj "Intuitivní analytik duše" je tím, co obsahuje a naplňuje mé dary a je mou cestou hojnosti. Děkuji za energii, která proudila, za setkání, které pohladilo duši, uklidnilo analytickou mysl a dodalo energii k pokračování v mém podnikání. P.S. Jana to je chytrá holka, žádná teoretická knihomolka. Čísla v jejím podání, Vaši cestu ochrání. Poví Vám vše, jednoduše, s humorem, nikdy však suše😍🥰.
Marie Hájková Analytik duše - https://mariehajkova.cz/