Můj příběh

Mojí vášní jsou čísla, ve kterých jsou skryté informace. Dokáži se podívat na životní situaci s nadhledem, řídit se čísly a ukázat ostatním fakta podložená a ověřená po tisíciletí. Umím poradit všem, kteří hledají jasný a racionální pohled s taktním a upřímným jednáním. Učím druhé, jak číst v číslech a využívat jejich sílu v běžném životě.

Můj současný život s čísly 

Spokojenost a štěstí v životě si i u mě našlo svoje místo. Jsem klidná, když vím, že si pod sebou nepodřezávám větev a chápu spojitosti, které se mi dějí. Zbytečně se nestresuji, nevyhazuji peníze komínem, netlačím na pilu, jen si počkám na vhodnou chvíli.

Jaké to bylo bez nich?

Mateřská dovolená je moc hezké období. Bylo super jezdit na výlety, dělat aktivity s dětmi, věnovat se rodině. Ale co já? Byla jsem svým způsobem nespokojená, nenaplněná, bez elánu a nadšení. Ten pocit, že má být člověk spokojený, má vše a přeci jen něco chybí k naplnění. Potřebovala jsem zapojit i svoje já. Chtěla jsem dělat něco pro sebe, ne jen vstát a večer jíst spát s prázdným pocitem, že mi něco chybí. 
Zkrácený úvazek jsem nechtěla, sportovních aktivit jsem měla přes míru, šití a tvoření není pro mě ideální, cizí jazyk jsem zkusila. Ale! Pořád jsem nevěděla, co sama se sebou, co se naučit, aby to nezabralo moc času, bavilo mě to a dostala jsem nový impulz do života.

Jak jsem si k nim našla cestu?

Jak šel čas, čekali jsme nový přírůstek do rodiny a nemohli jsme se shodnout na jméně. Po doporučení a návštěvě paní numeroložky jsem byla ohromená. Cože? Jako písmena jsou číslice? A jméno nás opravdu tak ovlivní? A bylo jasno! Naučím se něco nového a ještě to bude přínosné. Numerologie mě bavila od první chvíle, prošla jsem několik kurzů, studovala v knihách, testovala životní situace, rozšiřovala jsem svoje obzory a zkoušela číselné kombinace.

Následně jsem začala dělat rozbory po přátelích a rodině, až se moje jméno začalo předávat dál. Nyní dělám co mě baví, pomáhám lidem v jejich životních situacích a předávám taje čísel klientům.

I ty můžeš mít podporu čísel!

Svým klientům pomáhám v jejich aktuálním těžkém období svými zkušenostmi dle mých poskytovaných služeb.

Pro klienty, které se chtějí naučit kouzlo čísel nabízím e-Book zdarma.