Proč je lepší vědět teď, než nikdy?

Jmenuji se Jana. Když to vezmu kolem a kolem, tak nic extra. Žádná premiantka, sportovkyně, taková normální holka. V mládí jsem se zamilovala do kluka, o kterém jsem si myslela, že je ten pravý. A ejhle, jednoho krásného dne jsem zjistila pravý opak. Totálně se mi zhroutil svět. Zůstanu sama a to mi je už 20. Co budu dělat? Mladá dívka, která si myslí, že už je natolik dospělá, že bude žít život vedle svého partnera se vším všudy a pak taková rána.  Z růžového obláčku se stal bouřkový mrak.

Já a prokletá? To snad ne 🙂

Svět se nezbořil, život šel dál. Čas vše otupí, ale také běží. Dny, měsíce, roky plynou a já stále byla bez svého milujícího partnera. Ne, nebyla jsem sama. Samozřejmě jsem někoho potkala, seznámila se a nějaký krátký čas i s partnery měla pěkné vztahy.  Všechny vztahy jsem ukončila já. Horlivé zamilování vystřídalo vystřízlivění a vždy mi začalo „něco vadit“.  Říkala jsem si „To snad není možné, já jsem snad prokletá!“

Pro jedno kvítí slunce nesvítí 

Upřímně nejsem. I já si našla svého prince, jen to chvíli trvalo. A pak šlo vše ráz na ráz. Svatba, dítě, druhé dítě, výběr jména a s tím spojená numerologie. Nemohli  jsme se shodnou na jméně pro našeho druhorozeného syna, tak jsem si zašla pro radu k paní numeroložce.  Krátký příběh o mě si můžete přečíst zde. Numerologie mě dostala. Musela jsem být dost otravná, protože jsem se skoro o ničem jiném nebavila.

No, tak si to spočítejme

V začátcích jsem počítala sebe, děti, manžela, kamarády a tak dále … A také sebe a svoje bývalé partnery. A jaké bylo moje překvapení? S partnerem, kvůli kterému se mi zhroutil sen jsme oba byli v číslech, o kterých nyní vím, že by vztah nebyl tak růžový a ani bychom spolu nezůstali. Těch 10 – ano deset let – jsem si o sobě nemusela myslet, že jsem prokletá. Deset let, které jsem mohla směřovat a cílit jiným směrem. Deset let, kdy jsem o sobě pochybovala. Deset let, které jsem mohla prožít plnohodnotněji.

A jak vše dopadlo? Mám milujícího muže a dva krásné zdravé kluk. A taky znalosti o číslech, díky kterým si nenechám vzít sama sebe a čas.  Kdybych věděla o tajemství čísel dřív, určitě bych deset let prožila cíleněji.

Jana

Pokud i ty chceš projít svůj život s podporou čísel a využít 10 tipů, jak použít numerologii v životě, tak si stáhni můj e-Book zdarma.

Spolu se můžeme potkat ve skupině v uzavřené skupině Numero-tym v týmu.

Čísla jsou mojí vášní. Numerologie a její učení mě zcela nadchlo, když se mi narodily děti. Začala jsem na sobě pracovat, vzdělávat se, studovat knihy a absolvovala jsem několik kurzů, jak s čísly pracovat a vytěžit z nich maximum informací. Na základě mých znalostí a vědomostí jsem se stala i úspěšnou školitelkou v tomto oboru. Moje články najdete tady janaklaudingerova.cz