Jaké je spojení svátku MDŽ s numerologií?

Jaké je spojení svátku MDŽ s numerologií?

Když jsem chodila do školky, tak jsem slavili svátek představením pro maminky. Dodnes si pamatuji, jak jsem řekla básničku „Maminka“ dřív než kamarádka, ta to oplakala a pak si se mnou nehrála.

Dále mám 8. 3. den spojený s maminkou a karafiátem. Moje máma je od minulého režimu prostě nesnáší. Řekla bych nemá ráda, ale to bych lhala. Je fakt, že ke každé příležitosti byl karafiát a nic jiného. Můj názor je takový, že je to pěkná kytička, jen má největší slávu za sebou.

Dnes už jako manželka a maminka dvou malých kluků mám k MDŽ kytičky taky.

Upřímně je mi úplně jedno, jestli to jsou sněženky nebo karafiát :).


Víte, jak vznikl tento den?

Já jsem si dost dlooouho myslela, že jsme ho převzali z Ruska. Jestli je někdo se znalostí tohoto svátku na tom bídně jako já, tak pár historických fakt:

Svátek se slaví déle, než u nás vůbec komunistický režim začal. Chápu, že v minulém režimu mohl svátek a jeho oslavy v podobě recitace básní ze Svazu žen, povinné karafiáty a průvody lidi dost otrávit a dnes proto ve svátku nepokračují.

První vlaštovky toho svátku jsou okolo roku 1907, kdy se konal první mezinárodní sjezd žen (delegátky z 15 zemí) ve Stuttgartu. Ženy chtěly větší práva a víc se projevovat na veřejnosti. Ve Stuttgartu zazněl návrh, aby se ženy určitý den v roce scházely a požadovaly volební právo. Scházet se v jeden den, měl jediný důvod a to, aby byly více vidět pro muže i ženy.

Následující rok v New Yorku proběhla demonstrace s účastí několika tisíc žen, které požadovaly zvýšení mezd, zkrácení pracovní doby a volební práva. Od té doby se začal slavit v USA svátek poslední únorovou neděli.V Evropě o dva roky později. Den 8. 3. se zavedl po válce a to opět vlivem demonstrace proti válce v Petrohradě 23. 2. 1917. No a podle gregoriánského kalendáře je 23. 2. vlastně 8. 3. a proto se MDŽ slaví tento den.

Jak souvisí numerologie s MDŽ?

Ještě donedávna by mě nenapadlo, že to může mít souvislost. Ale věřím, že nic se neděje jen tak a vše má svou souvislost a důvod.

Spojení 8 a 3 v numerologii je spojená s ženami a ženy mají pod touto kombinací velký vliv. Je to období jejich síly a energie. V tomto spojení se řeší ženské vztahy.  Je to náhoda, že MDŽ vychází zrovna na tento den?

Pokud se tato číselná kombinace objeví u ženy, vždy to znamená, že po ženské rodové linii není vše v pořádku. Může se jednat o několik generací za sebou. Komplikace se mohou týkat  komunikace a projevu citů (zablokované emoce) , homosexualita a také neplodnost. Pokud už se narodí dítě, tak je to vždy děvče, které má během svého života dát vše do pořádku.

V případě, že se narodí chlapec a má kombinaci 8 s 3, tak je k matce svázán pupeční šňůrou. Hledá si partnerky, které jsou stejné jako jeho matka. Opět může být homosexualita. A jaká je kombinace vlivu muže? Jedná se o spojení 8 a 4, ale o té třeba jindy.

Partneři, kteří spolu mají tato životní čísla, mohou očekávat, že bude mít silný vliv žena.

Také se jedná o magické číslo, kdy se splní, co si přejete :).

Abyste zjistili, jestli jste vy nebo jiná osoba pod vlivem těchto dvou čísel, tak si musíte vypočítat základní životní cestu. Tu spočítáte z data narození:

Např. 2. 6. 2000 = 1 datum narození ženy Datum je naprosto vymyšlené, jakákoliv shoda je čístě náhoda.

Životní čísla vždy redukujeme na jednociferné, krom čísla 11. Pokud máme den narození 12., tak číslo redukujeme na 3.

A nyní si zapíšeme čísla v tomto pořadí: měsíc, den, rok v tomto případě nám vyjde 6 2 2

Dále sečteme měsíc + den. A sečteme den + rok. Výsledek: 8 a 4 napíšeme nad 6 2 2

Dále sečteme 8 + 4 = 12, zredukujeme na 3 a napíšeme nad čísla 8, 4

A nakonec sečteme měsíc a rok, v tomto případě 6 + 2 a výslednou 8 napíšeme nad 3.

Vše bude vypadat takto:

V tomto smyšleném příkladu vidíme, že tato žena bude mít po ženské linii trápení a budou se řešit ženské vztahy.

Vezměte papír, tužku a počítejte .

Přeji všem krásné oslavy svátku, ať s kytičkou nebo bonboniérou!

Základní informace, jak si vypočítáte životní číslo, roční vibraci a 10 tipů, jak použít numerologii  v životě najdete  v e-booku, který je zdarma  ZDE 

Ostatní články najdete v mém Blogu najdete  ZDE

Setkat se můžeme na FB na Numero-tym nebo v soukromé skupině Numero-tym v týmu. Těším se!

Jana

Čísla jsou mojí vášní. Numerologie a její učení mě zcela nadchlo, když se mi narodily děti. Začala jsem na sobě pracovat, vzdělávat se, studovat knihy a absolvovala jsem několik kurzů, jak s čísly pracovat a vytěžit z nich maximum informací. Na základě mých znalostí a vědomostí jsem se stala i úspěšnou školitelkou v tomto oboru. Moje články najdete tady janaklaudingerova.cz