Jak čísla ovlivňují sportovní aktivitu?

Sportem ku zdraví. Ruku na srdce, kdo z vás sportuje každý den? Běžnou chůzi, kriglistiku (pití piva), koukání na sport ani spánek jako sport nepočítám.

Nejsem žádný odborník, nemám vysokou školu ani kurzy. Beru to selským rozumem, možná jsem mohla patřit mezi vrcholové sportovce, ale k tomu byla v mládí potřeba za á) podpora rodičů a za bé) by mě musela opustit lenost. Plus mínus sportuji, ale tak nějak podle sebe – ranní rozcvička, když vyjde počasí tak mám ráda kolo, lyže a nejraději mám plavání. Přesný opak toho co úplně nesnáším je běhání a posilování v tělocvičně. Ale každý podle svého.

Zamysleli jste se nad tím, jestli se dají propojit čísla a sport? Někdo má rád aktivnější sporty, někdo se rád bije, jiný si myslí, že přežije vše. Čím to je?  Souvisí spolu čísla? Já myslím, že ano. Mám kamaráda s životním číslem pět, který miluje adrenalinové sporty a nemá žádné meze.

 

A jak jste na tom vy? Základ je podívat se, jaké máme životní číslo a jaký máme vibrační rok. Pokud nevíte postup na výpočet životního čísla, tak postup je jednoduchý. Sečteme všechna čísla v datu narození a krom výsledné 11 vše pokrátíme, tak aby nám zůstalo jednotkové číslo.

Dále si spočítáme, v jakém vibračním roce jsme. Proč rok? Protože pod každým rokem jsme jinak aktivní.  Opět sečteme tentokrát na jednotkové číslo datum narození, jen rok narození vyměníme za rok aktuální tedy 2021 a pokud jste narozeniny ještě tento rok neměli, tak počítejte rok loňský 2020.

Pokud vám není výpočet jasný, tak jasnější popis a postup na výpočet najdete v mém e-booku zdarma.

Základ je životní číslo a den narození. Pak si můžeme doplnit daný rok. Jednotlivá čísla z data narození nám dávají potenciál, ale záleží na jejich násobku a spojení s jinými čísly a je to trochu složitější. My si spolu ukážeme jednoduchý základ.

Takže máme spočítáno a víme, jaké máme životní číslo a jaký máme rok? Ok, jdeme na to:

Číslo 1 – Ideální pro jednotlivce, jedničky jsou silné, cílevědomé, jsou přísní sami k sobě. Ideální sportem je atletika, tenis (i stolní), cyklistika, plavání. Pokud jste pod roční vibrací jedna, tak třeba s nějakým sportem začínáte nebo si chcete cvičit sami za sebe.

Číslo 2 – Toto číslo je velmi klidné, nepotřebuje bojovnost, spíše klid, soustředění a kolektiv. Tedy dobré pro párové, ale i týmové sporty. Můžeme sem zařadit lukostřelbu, jógu, pilates. V období roční vibrace dvě můžete být méně soutěživí, avšak můžete podporovat tým nebo se zaměřit více na dechová cvičení.

Číslo 3 – To je společenské číslo plné kreativity. Je dobré pro jedince i pro skupinu, jen pozor trojky mohou hodně kritizovat spoluhráče. Dobré pro fotbal, basket. Velmi dobří jsou v bojových sportech, kde unaví ruce a nohy – box, karate.

Číslo 4 – Čtyřka je vodní číslo a číslo nohou. Má ráda pravidelnost a řád, proto je dobré pod tímto číslem nastavit si svůj tréninkový plán, ale i odpočinek, aby to neodnesl vyvrknutý kotník. Sport, který sem můžeme zařadit je plavání, turistika, golf, kolečkové brusle.

Číslo 5 – Je číslo, které dokáže cokoliv. Je libo ultramaraton, létání, snowboard, horolezectví. Tady se meze nekladou, jen pozor na bezpečnost a nemyslet si, že jste nesmrtelní.  Budete-li v roční vibraci pět, tak si neplánujte dovolenou na lehátku u moře, ale zkusit objevit hory a cestování.

Číslo 6 – Číslo krásy, jemnosti a pohody. Tady bych doporučila spojit krásu se sportem – tanec, krasobruslení, gymnastika. Pod roční vibrací číslo šest bych se úplně nikam nehnala, je to takové lenošné číslo. A pokud ano, zkusila bych protažení na čerstvém vzduchu, procházky.

Číslo 7 –  Sedmička  ráda zkouší více sportů, než se někde usadí.  Karate, judo, jóga, fly-joga. Jelikož je číslo sedm duchovního směru doporučuji v této roční vibraci spíše jógu, plavání, pobyt u moře, tanec.

Číslo 8 – Je číslo rovnováhy, jak fyzické, tak psychické – gymnastika, jóga, Tai chi. Ale i silné jít si pro medaili, osmička je soutěživá a miluje vítezství – tenis, squash, běh. Nebo je dobré použít sport s velkou hmotou, jako je medicinbal.

Číslo 9 – Tady se hodí jak kolektivní sporty, tak i na očistu duše jako je  plavání, ale i chůze na boso.

Mějte se krásně a sportujte duchem i tělem,

Janča

Spolu se můžeme vidět v uzavřené skupině na FB Numero-tym v týmu nebo na FB stránkách Numero-tym.

 

Čísla jsou mojí vášní. Numerologie a její učení mě zcela nadchlo, když se mi narodily děti. Začala jsem na sobě pracovat, vzdělávat se, studovat knihy a absolvovala jsem několik kurzů, jak s čísly pracovat a vytěžit z nich maximum informací. Na základě mých znalostí a vědomostí jsem se stala i úspěšnou školitelkou v tomto oboru. Moje články najdete tady janaklaudingerova.cz