Co prozradí datum narození o dítěti?

Jana Klaudingerová

Často slyším větu "Po kom to dítě je?" Nebo taky

"Já se z ní dnes zblázním!". 

"Nevím na jaký kroužek mám Amálku dát!" 

 

Poznáváte se v těchto větách?

Já, ano! Naštěstí, každý je originál a já vám odhalím, jaké povahy je vaše (nejen) dítě a jaké jsou jeho kladné i záporné stránky.

Řídím se čísly a pomáhám ostatním urovnat si myšlenky. Ne, vše za vás nevyřeším ani nemám křišťálovou kouli, do které bych se podívala.

Ale pomohu vám najít díky datu narození cestu, její směr, nastavit na ni značky, odpočívadla, kdy nastoupit na dálnici a kdy ubrat plyn. 

Co získáte?

Představte si ten krásný pocit, že už víte jaký diamant se vám narodil, jak si ho jemným způsobem obrousit, najít a odstranit kazy a nechat ho rozzářit. Nemusíte být specialisti na psychologii ani nemusíte dlouho studovat. Základní povahu svého dítěte naleznete v mé knize.

Povaha

Naučím vás poznat kvality svého dítěte. Díky tomu pro něj vyberete vhodnou volnočasovou aktivitu.

Finance

Nebudete muset procházet spousty příruček a knih. Tím ušetříte čas a finance.

Komunikace

Zlepšíte vzájemnou komunikaci a vyhnete se mnoha zbytečným stresovým situacím.

Uklidnění

Už nebudete přemýšlet, jestli je vaše dítě „jiné“, ale sami si najdete poklad ve svém dítěti.

Pomůžeme společně dobré věci 

Napsáním e-Booku jsem se rozhodla podpořit Káju na jeho životní cestě. Zakoupením této knihy přispějete částkou 50,- Kč z celkové ceny i vy.

Nejen Kája, ale i jeho celá rodina jsou velcí bojovníci. Od narození do 11 let byl odkázaný na vozík. Po 11 letech intenzivní práce ze strany maminky, rehabilitací, lázní a ostaních lidí se postavil  na nohy a začal chodit! Zaslouží si pomoc a hlavně to teď nevzdat. Celý příběh si můžete přečíst ZDE. Já jsem se rozhodla podpořit Káju a jeho rodinu příspěvkem 50 Kč z každého zakoupeného e-Booku. Můžete přispět i na účet veřejné sbírky 2002114713/2010.

   Příspěvek ve výši 50,- Kč z celkové ceny každého e-Booku bude zaslán na transparentní účet.

A kolik vás bude e-Book stát?

Cena 340,-

V e-Booku najdete skryté prastaré učení našich předků. Strávila jsem za vás mnoho hodin na školeních. Nastudovala jsem znalosti a prověřila informace, které jsem přenesla do e-Booku. Takže vy můžete najít snadnou cestu a neztrácet čas hledáním.

Co v e-Booku najdete?

  • Základní informace o numerologii.
  • Postup výpočtu z data narození.
  • Popis charakteristiky čísel.
  • Dozvíte se, co znamená, když v datu narození chybí některé z čísel.
  • Pochopíte, co způsobuje násobek číslic v datu narození např. 3x se objevující číslo dvě.
  • Bonus - pracovní list pro snadnější začátky.

Nedávno mi kamarádka řekla: "To by bylo fajn, kdybych tyhle znalosti měla, když se Filípek narodil". Také slýchávám „To jsem měla vědět, když moje Emma šla do školky“. Nebo „Jo, aha. No, to jsme si měli nastudovat, když děti odcházeli na střední“. 

Nikdo a nic vám ČAS nevrátí. Čím déle budete čekat, tím více vaše děti vyrostou.

Reference

E-Book o tom, jak porozumět číslům v datu narození mých dětí (a nejen jich), mně hodně pomohl v pochopení syna a jeho významnějších vlastností. Řekla bych dokonce, že mne 'uklidnil'. Krásně a jednoduše jsem si početla o dětech, zapojila hlavu jinak než běžně, takže jsem si vlastně aktivně zarelaxovala. A navíc jsem se seznámila s numerologií i z dalšího pohledu než je 'jen' životní číslo. S e-Bookem budu určitě ještě spolupracovat, je to opravdu zajímavé.
Eva Vargováučitelka v Mš
Jankin e-Book ma zaujal svojou ľahkou čitateĺnosťou a pochopiteľnosťou aj pre laika. Viem, že čísla majú v našom živote význam a preto Jankinu prácu oceňujem. Vďaka číslam si vieme vyladiť vzťahy s deťmi, partnerom a život celkovo. Určite odporúčam..
Nika PastrňákováPodnikatelka